Webové prezentácie

Prezentácia spoločnosti na internete je dnes neodmysliteľnou súčasťou komunikácie so zákazníkom. Webové stránky predstavujú efektívny spôsob prezentácie vášho portfólia a zvyšujú dostupnosť vašich služieb.

Tvorba webových stránok je pomerne náročný proces, ktorý vyžaduje znalosti z rôznych oblastí - od webových technológií cez dizajn až po typografiu a copywriting.

Vytvárame moderné webstránky podľa vašich predstáv a požiadaviek. Kladieme dôraz nielen na grafické spracovanie a výsledný dizajn, ale samozrejmosťou je aj optimalizácia pre vyhľadávače, zohľadnenie prístupnosti a jednoduchá použiteľnosť. Ponúkame kompletný servis od vytvorenia grafického návrhu až po nasadenie stránok a následnú podporu.

Ako pracujeme

Príprava projektu

Identifikácia potrieb zákazníka, stanovenie cieľov a analýza súčasného stavu sú prvým krokom, ktorý vedie k navrhnutiu optimálneho riešenia.

Tvorba prezentácie

Po úvodnej analýze prichádzame s návrhom štruktúry webu a grafickým návrhom. Grafický návrh pripravujeme na mieru alebo využívame hotové grafické návrhy. Po vzájomnom odsúhlasení dizajnu ho spracujeme do šablón pre redakčný systém a naplníme stránky obsahom. Nasleduje nasadenie stránok do skúšobnej verzie a testovanie funkčnosti. V momente, keď projekt spĺňa požiadavky zákazníka, sú stránky spustené do ostrej prevádzky.

Servis a podpora

Aby boli vaše stránky dlhodobo úspešné a náležite plnili svoj cieľ je potrebné sa o ne neustále starať. Radi vám pomôžeme aj v tomto smere. V rámci našich služieb ponúkame zákaznícku podporu, odborné konzultácie a servisné služby.

Obráťte sa na nás a využite naše ďalšie služby :

  • úprava textov (jazyková a gramatická korektúra)
  • aktualizácia obsahu
  • propagácia webstránok
  • analýza návštevnosti
  • dopĺňanie nových funkcií alebo grafických prvkov (bannery, ikony)
  • webhosting

Ako pokračovať

Potrebujete vytvoriť webovú prezentáciu alebo prepracovať súčasné webstránky do novej podoby? Zverte sa do rúk profesionálov s bohatými skúsenosťami a kontaktujte nás.