Naše služby

Webové prezentácie

Webové prezentácie

Prezentácia spoločnosti na Internete je dnes neodmysliteľnou súčasťou komunikácie so zákazníkom. Webové stránky predstavujú efektívny spôsob prezentácie vášho portfólia a zvyšujú dostupnosť vašich služieb.

Grafické služby

Grafické služby

Grafická podoba webovej prezentácie je prvá vec, ktorú si návštevník všíma. Prepracovaný a pútavý dizajn výrazne zvyšuje pravdepodobnosť, že návštevník zostane na stránkach dlhší čas a prejaví záujem o ponúkané informácie, služby alebo produkty. 

Servisné služby

Servisné služby

Aby boli vaše webové stránky dlhodobo účinné a poskytovali návštevníkom to, čo hľadajú, je nevyhnutné priebežne ich aktualizovať. Využite naše služby v oblasti správy webu a profesionálny dohľad nad obsahom vašich stránok.

Webhosting

Webhosting

Prvým krokom k úspešnej webovej prezentácii je výber správnej domény a profesionálny webhosting. Nechajte webhosting vašich stránok na nás. Zbavíme vás starostí o umiestnenie a prevádzku vašich webových stránok.

Internetový marketing

Internetový marketing

Propagácia webových stránok integrálnou súčasťou ich prevádzky. Poznatky a skúsenosti z tejto oblasti často uplatňujeme už vo fáze tvorby webových stránok. Služby v oblasti internetového marketingu vám vieme poskytnúť aj v prípade, že webové stránky už prevádzkujete. Vytvoríme reklamnú kampaň, ktorá vám účinne pomôže zvýšiť návštevnosť vašich stránok.